کارتریج Brother

کارتریج Brother

انواع کارتریج  Brother  | انواع کارتریج برادر

کارتریج چیست؟

کارتریج‌ها منبع تامین کننده جوهر یا تونر در پرینتر می‌باشد. در بیشتر موارد افراد تفاوتی بین کارتریج و جوهر یا تونر درون آن نمی‌داند و به اشتباه گمان می‌کنند که این خود کارتریج است که چاپ را انجام می‌دهد نه ماده درون آن، شما باید بدانید که این تونر یا جوهر درون کارتریج است که، عمل چاپ را انجام می‌دهد.

کارتریج Brother

برند های مختلف کارتریج در بازار چیست؟

تنوع کارتریج های در بازار ایران با برند ها و مدل های مختلف موجود می‌باشد،قبل از خرید باید به این نکته توجه داشته باشد  برای هر پرینتر کارتریج مخصوص خود چاپگر مورد استفاده قرار گیرد، در صورتی که پرینتر لیزری شما برند Brother است پس باید کارتریج لیزری Brother استفاده نمایید. و در صورتی که از کارتریج  برند های دیگر برای دستگاهخود استفاده کنی دچار بروز  مشکل خواهید شد. در زیر اشاره به انواع برند های کارتریج در بازار که هر کدام از آن ها خود از انواع مختلفی تشکیل شده اند.

  • انواع کارتریج hp
  • انواع کارتریج samsung
  • انواع کارتریج Canon
  • انواع کارتریج Brother

انواع کارتریج برادر (Brother)

پرینتر ها و دستگاه های چاپگر موجود در بازار  ایران، انواع مختلف لیزری و جوهر افشان، تک رنگ و چند رنگ، تک کاره و چند کاره تولید و به بازار ارائه داده می‌شود. پرینتر های برادر هم برای چاپ متن و کتاب ، رنگی و گرافیکی بسیار گزینه خوب و مناسبی می‌باشد.

کارتریج های جوهر افشان برادر (Brother)

کارتریج هایی جوهر افشان از نوع جوهری بوده و این دسته از کارتریج ها با جوهر سروکار دارند.در این کارتریج ها به این روش  است که قطره های جوهر توسط نازل های روی هد شروع به پاشیدن کرده سپس مراحل چاپ صورت می گیرد.

در زمان چاپ هد شروع به حرکت کرده و با حرکت آن از طریق منافذی که بر روی هد وجود دارد جوهر به نازل منتقل می شود و در نهایت عکس ها و اسناد شما چاپ می گردد.

کارتریج Brother

کارتریج های لیزری برادر (Brother)

کارتریج های لیزری Brother از دو نوع تونر و درام موجود است، در برخی از پرینتر های موجود در بازار کارتریج های آن ها هر دو بخش را دارا هستند، اما در برخی کارتریج ها تونر و درام به صورت تکی از  هر یک در دو کارتریج به صورت مجزا استفاده می‌شود.

در پرینتر های لیزری تونر ها در چهار رنگ مختلف قرمز، آبی، مشکی و زرد می باشند. در صورتی که پرینتر شما از نوع رنگی باشد دارای هر چهار رنگ و در صورتی که سیاه و سفید باشد تنها رنگ مشکی را شامل می شود.

جهت خرید و کارتریج ها با کارشناسان فروش اداری آرا تماس حاصل نمایید.

امتیاز
[کل: 2 میانگین: 5]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *