مهمترین عوامل موثر بر قیمت دستگاه صحافی

قیمت دستگاه صحافی

اگر می خواهید از عواملی که بر قیمت دستگاه صحافی تاثیر می گذارد بدانید، با ما همراه باشید. در این مطلب بر آن هستیم تا ابتدا انواع این دستگاه صحافی و کیفیت آنها را، بررسی کنیم. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین ویژگی های کارتریج تونر لیزری، به سایت مراجعه نمایید.

قیمت دستگاه صحافی

انتخاب و خرید کالا، همیشه کار سخت و زمان بری بوده است. به خصوص وقتی می خواهیم وسیله ای را برای محل کار و شرکت ها، خریداری کنیم. برای انتخاب دستگاه های مربوط به سیمی و فنر کردن کتاب و اسناد، باید به قیمت دستگاه صحافی نیز توجه داشت. اما ابتدا باید با چند مدل از این دستگاه ها آشنا شده، سپس قیمت آنها را بدانید.

دستگاه صحافی فنر زن (شانه ای)

دستگاه صحافی فنر زن برای کتاب های کوچک و کم حجم بسیار مناسب است. سمت چپ کتاب را پانچ کرده و برگه ها را به صورت فشرده کنار هم فنر می زند. قسمت شانه ای یا فنری هنگامی که برگه ها را وارد یا خارج می کنید، باز و بسته می شود. این دستگاه یکی از بهترین و راحت تری دستگاه ها برای فنر زدن پشت کتاب می باشد. قیمت دستگاه صحافی این مدل، در سایت آمازون حدود 61 دلار است.

دستگاه صحافی

دستگاه سیمی کن دوبل

همانند دستگاه های صحافی دیگر، این دستگاه نیز در قسمت چپ و پشت جلد کتاب، سوراخ و پانچ کرده و فنرها دوبل را درون سوراخ ها وارد می کند. قیمت دستگاه سیمی کن دوبل، از 299 دلار شروع شده و تا 729 دلار نیز می رسد.

دستگاه صحافی حرارتی

از این دستگاه بیشتر برای ته بندی و مجلد سازی پایان نامه ها و کتاب های با ارزش استفاده می شود. انتهای برگه ها با جلد حرارت دیده و به صورت فشرده به یکدیگر می چسبند. با استفاده از این دستگاه دیگر به چسب، منگنه یا فنر زدن، نیازی ندارید. قیمت دستگاه صحافی از نوع حرارتی از 78 دلار در کوچکترین اندازه شروع شده و تا 834 دلار هم به فروش می رسد.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.