قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا

قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا

قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا

کاربر محترم لطفاً قبل از خرید و استفاده از خدمات وب سایت موارد زیر و مقررات فروشگاه اداری آرا، را به دقت مطالعه نمایید.

ورود شما کاربران گزامی به سایت اداری آرا و عضویت در آن با اطلاعات شخصی، خرید، دانلود و استفاده از خدمات ارائه شده دیگر در سایت به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا و شرایط استفاده از وب سایت، کالاها و خدمات اداری آرا خواهد بود.

کاربر با عضویت و ثبت سفارش قبول کلیه شرایط و قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا را اعلام نموده است. مقررات فروشگاه اداری آرا همواره جایگزین کلیه توافق‌های قبلی خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و روش‌های اداری آرا منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقباً کاربر موظف به رعایت کلیه قوانین و مقررات مرتبط با کاربر است.

اگر در آینده تغییراتی در قوانین، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه آنلاین اداری آرا ایجاد شود، در همین صفحه‌ای که آن را می‌خوانید منتشر و به روز رسانی می‌شود.

در نتیجه شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما کاربران گرامی از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتریان از دیدگاه مقررات فروشگاه اداری آرا

مشتری یا همان کاربر به افرادی گفته می‌شود که اطلاعات خود را در فرم ثبت نامی در سایت وارد کرده و اقدام به ثبت سفارش محصولات و یا استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت می‌نمایند.

طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا همان مصرف کننده شخصی است که به منظوری غیر از تجارت یا شغل حرفه‌ای به تهیه و خرید کالا یا خدمات سایت اقدام نماید.

تماس با اداری آرا

تمامی اطلاعات کاربران از قبیل آدرس ایمیل، نشانی و تلفن‌هایی که در پروفایل‌شان ذخیره شده است، به عنوان یک اطلاعات رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تمامی مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه اداری آرا از طریق آن صورت خواهد گرفت.

در صورتی که کاربر از کالاها و خدمات اداری آرا استفاده می‌کند، خرید انجام می‌دهد و یا برای ما ایمیل ارسال می‌کند، تمام این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام شده و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست، خرید و اطلاعات و اخبار وب سایت را به صورت الکترونیکی (پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و دیگر سرویس‌های الکترونیکی) دریافت نماید.

اهمیت تماس در مقررات فروشگاه اداری آرادر صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل‌ها و یا پیامک‌هایی که جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌های ویژه ارسال می‌شود را ندارند می‌توانند عضویت در خبرنامه را در قسمت پروفایل خود لغو نمایند.

حریم خصوصی در مقررات فروشگاه اداری آرا

قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد، لذا شرایطی را برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب سایت را به کاربران فراهم می‌آورد.

همچنین تمامی کاربران مسئول نگهداری و حفاظت از اطلاعات حساب، نام کاربری و رمز عبور خود هستند و همچنین مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام می‌شود، بر عهده خود کاربر خواهد بود.

تمامی مطالب موجود در سایت در هریک از بخش‌ها و خدمات اداری آرا از جمله تصاویر، متون، طرح، آرم، آیکون، ویدئوهای تصویری، فایل‌های قابل دانلود و کلیه داده‌های و اطلاعات قابل کپی و دانلود که توسط اداری آرا تولید شده است.

به عنوان اموال اداری آرا و یکی از مقررات فروشگاه اداری آرا محسوب می‌شود. حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار اداری آرا است.

اداری آرا هیچ سایت و آدرس اینترنتی غیر از www.edariara.com ندارد و ارتباط با کاربران تنها از طریق پست الکترونیک این فروشگاه انجام خواهد گرفت.

تنها آدرس، تلفن و پست الکترونیکی اعلام شده در بخش تماس با ما و صفحه ارتباط با ما اطلاعات معتبر برای ارتباط با کارشناسان ما خواهد بود.

نحوه ارسال سفارش از دیدگاه مقررات فروشگاه اداری آرا

کلیه کالاهای ارائه شده در وب سایت اداری آرا، از شرکت‌های معتبر و به صورت رسمی و قانونی تهیه و عرضه می‌شوند.

از سفارش تا ارسال محصولات حداقل یک روز اداری زمان خواهد برد. این مدت زمان سفارش و ارسال کالا نسبت به محصول مورد سفارش و شهر گیرنده کالا تغییر خواهد کرد.

در فروشگاه اداری آرا روزی کاری از روزهای شنبه تا پنج شنبه در هر هفته است و به استثنای تعطیلات عمومی در ایران، کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در سایت اداری آرا، در طول روزهای کاری و در اولین روز پس از تعطیلات عمومی مجدداً پردازش می‌‏شوند.

امکان عضویت، خرید و ثبت سفارش ۷ روز هفته و در طول ۲۴ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.

تمامی سفارش‌های کالا از روش مراحل عضویت مشتری در سایت اداری آرا، انتخاب کردن کالا یا خدمات و ثبت سفارش آن، تأیید نهایی، ورود اطلاعات ارسال و پرداخت نهایی ثبت شده محصول و وارد مراحل پردازش و ارسال کالا خواهد شد.

پس از ورود سفارش به مرحله پردازش، کاربران امکان لغو سفارش را نخواهد داشت. حق لغو و بازگشت وجه سفارش محصول به دلایلی از جمله، اتمام موجودی کالا برای اداری آرا محفوظ است.

در صورتی که با مشکل پردازش شدن نهایی سبد خرید کالا از جمله اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از خرید محصول مواجه شوید، مبلغ پرداخت شده توسط مشتری طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری به حساب‌شان برگشت و واریز خواهد شد.

بر اساس مقررات فروشگاه اداری آرا در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج اطلاعات و قیمت کالاهای موجود در سایت، اداری آرا مجاز به تغییر اطلاعات و لغو سفارشات انجام شده توسط مشتری خواهد بود. وجوه دریافتی از سمت کاربر به حساب ایشان برگشت داده خواهد شد.

مشتری با عضویت در سایت اداری آرا از تمام قوانین سایت آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

مشتریان باید هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر، فرم ثبت سفارش محصول را با اطلاعات صحیح و به طور کامل وارد و آن را تکمیل کنند.

توجه کنید که در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

در صورت ثبت کردن اطلاعاتی همچون آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های تلفن همراه و ثابت توسط مشتریان، به منزله مورد تأیید و درست بودن آن‌ها است و در غیر این صورت مسئولیت هرگونه خطا در ارسال سفارش محصول برعهده خود مشتری است.

همچنین، شما مشتریان گرامی می‌توانید شخص دیگری را با درج نام، آدرس و تلفن، برای دریافت کالا ثبت نمایید و اگر مبلغ سفارش کالا از قبل پرداخت شده باشد، تحویل آن شخص مورد نظر هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه خود داشته باشد.

پس از ثبت سفارش و آغاز مرحله پردازش پرداخت هزینه محصول، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد که یکی از مهم‌ترین مقررات فروشگاه اداری آرا است.

در این صورت لازم است که مشتریان برای ثبت سفارش محصول، اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای‌شان صادر شود، می‌توانند با انتخاب گزینه تکمیل اطلاعات حقوقی و ثبت کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و یا دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

همچنین به این نکته هم توجه داشته باشید که اطلاعاتی مانند آدرس و مشخصات تحویل گیرنده کالا پس از پردازش سفارش به هیچ عنوان قابل تغییر و ویرایش نخواهد بود.

تصاویر محصولات برای اطلاع دادن و کمک به خرید شما مشتریان گرامی است و از طرفی ممکن است، قسمتی از جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی را نیز داشته باشد که به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد.

ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در سایت اداری آرا است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تحویل سفارش محصول در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران و غیره میسر نیست و باید آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

اتفاق افتادن هر نوع حادثه به هنگام حمل و نقل کالا بر عهده شرکت حمل و نقل است و جبران خسارت با هماهنگی شرکت حمل و نقل امکان‌پذیر است.

خسارت‌ها و آسیب‌های ناشی از حمل و نقل کالا باید در فاصله زمانی ۱ روز کاری پس از تحویل سفارش به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده کالا، تمامی متعلقات و فاکتور آن به بخش خدمات پس از فروش فروشگاه اداری آرا ارسال شود.

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

مشتریان می‌توانند کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند را تا ۷ روز بعد از تحویل کالا بررسی و هرگونه نقص فنی در دستگاه و یا مغایرت کالا با اطلاعات، مشخصات کالای سفارش داده شده را به کارشناسان ما اطلاع دهند و درخواست تعویض کالا را درخواست کنند.

یکی از مقررات فروشگاه اداری آرا ضمانت بازگشت کالا است

کلیه کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و سالم به دست مشتری برسند شامل ۷ روز ضمانت بازگشت کالا نمی‌شوند.

برای بازگشت کالا دقت داشته باشید که کالا را مجدداً به شکل اولیه خود به همراه تمام متعلقات آن را با دقت بسته بندی کنید، همچنین فاکتور را نیز همراه آن ارسال نمایید. در غیر این صورت امکان تعویض کالا را نخواهیم داشت.

اگر موجودی کالایی که مشتری آن را سفارش داده است، تمام شده باشد می‌تواند کالای خود را با کالای مشابه دیگر تعویض کند و یا این که درخواست بازگشت مبلغ را نماید.

کلیه مشکلات اعلام شده توسط مشتری، از طریق کارشناسان خدمات پس از فروش اداری آرا کنترل و مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تأیید کارشناسان، کالا مشمول استفاده از این سرویس خواهد شد.

خسارت‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه بفرمایید.

محتوای وب سایت اداری آرا

تولید محتوای وب سایت با دقت تمام و با استفاده از منابع و مراجع اصیل و شرکت‌های سازنده انجام می‌پذیرد که یکی از خط مشی‌ها و مقررات فروشگاه اداری آرا است.

لازم به ذکر است که هیچ تضمینی در ارتباط با مغایرت توضیحات کالا و یا دیگر اطلاعات مندرج در وب سایت با کالاها و خدمات ارائه شده از سمت اداری آرا وجود نخواهد داشت و مطالب وب سایت عاری از خطا نخواهد بود.

اهمیت محتوا در مقررات فروشگاه اداری آرا

مشتریان می‌توانند در صورت مشاهدهٔ این مغایرت کالا خریداری شده را قبل از استفاده مرجوع نمایند.

قیمت گذاری

قیمت کالاها و خدمات ارائه شده توسط وب سایت اداری آرا نسبت به قیمت‌های مشخص شده توسط تولید کننده و یا تأمین کننده آن کالا یا خدمات و یا بر اساس کالاها و خدمات مشابه در بازار تعیین می‌شود که احترام به حقوق مصرف کننده و مشتری مداری سیاست اصلی آن خواهد بود.

قوانین و مقررات فروشگاه اداری آرا قیمت کلیه کالاها با توجه به موجودی و نوسانات بازار امکان تغییر دارند. (طبق بند نوسانات قیمت) کاهش و افزایش قیمت‌ها به روز بوده و مشمول سفارشات قبلی از این کالا نمی‌شود.

اهمیت تعیین قیمت در مقررات فروشگاه اداری آرا

اگر قیمت سفارشی اشتباه بوده و یا سفارشی امکان تحویل نداشته باشد بر اساس مقررات فروشگاه اداری آرا حق لغو سفارش و استرداد مبلغ سفارش را خواهد داشت.

تغییر قیمت کالا

به علت بالا و پایین بودن قیمت ارز، امکان تغییر در قیمت نهایی کالا وجود دارد و قیمت کالای فروخته شده به قیمت روز محاسبه می‌شود.

اگر قیکت کالا تغییر کند به مشتری قیمت جدید اعلام خواهد شد، در صورت تأیید کردن مشتری کالا برای ایشان ارسال و در صورت تأیید نشدن مبلغ واریزی مشتری به طور کامل بازگشت داده خواهد شد.

مغایرت موجودی انبار

در صورت اختلاف و مغایرت موجودی انبار حاصل از مرجوعی کالاهای مشکل دار و یا کسری انبار به دلایل گوناگون (سرقت، ایراد دار، بدون وکیوم و غیره) به مشتری اعلام خواهد شد و مبلغ واریزی مشتری به طور کامل مسترد خواهد شد و یا با توافق و درخواست مشتری به اعتبار حساب کاری آن اضافه خواهد شد.

هزینه‌های بسته بندی، بیمه و ارسال کالا با جزئیات در سبد خرید هنگام تأیید سفارش مشخص خواهد بود و جداگانه محاسبه می‌شود.

نمایندگی

فروشگاه اینترنتی اداری آرا به هیچ عنوان و در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد. در صورت مشاهده هر نوع تخلفی می‌توانید مراتب را گزارش دهید.

تمامی شرایط، قوانین مندرج و تمامی مقررات فروشگاه اداری آرا در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اداری آرا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.