فروش پرینترهای کانن

فروش پرینترهای کانن

فروش پرینترهای کانن از طریق فروشگاه‌هایی انجام می‌شود که در زمینه فروش ماشین های اداری مختلف فعالیت دارند که در تهران نیز مراکز زیادی در این زمینه خدمات ارائه می‌دهند و علاوه بر آن خیابان ایرانشهر تهران را به عنوان بورس فروش ماشین های اداری معرفی می‌نمایند.

فروش پرینترهای کانن با قیمت های متفاوتی انجام می‌شود؛ زیرا این نوع پرینترها انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع آن با قیمت مربوط به خود در بازار به فروش می‌رسد.

با این وجود نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت تنها می‌توان گفت که پرینترهای کانن از انواع گران قیمت پرینتر هستند؛ زیرا از کانن از بهترین برندهای پرینتر در جهان است و برای خرید مدل‌های مختلف آن باید هزینه قابل توجهی را در نظر بگیرید.

فروش پرینترهای کانن در انواع مختلف

پرینترهای canon دارای انواع مدل‌های مختلفی هستند که تمامی مدل‌های تولید شده توسط این برند را در گروه بندی ذکر شده در زیر قرار می‌دهند:

پرینتر تک کاره کانن

پرینترهای تک کاره کانن همان طور که از نام آنها پیدا است، فقط یک کاربرد دارند که آن هم انجام عملیات پرینت است و پرینت را به شکل سیاه و سفید انجام می‌دهند.

فروش پرینتر تک کاره کاننپرینترهای سه کاره کانن

پرینترهای سه کاره کانن از جمله پرینترهای بسیار کاربردی کانن هستند که علاوه بر انجام عملیات مربوط به چاپ امور دیگری را نیز انجام می‌دهند و آن هم انجام عملیات مربوط به اسکن و کپی است.

پرینترهای چهارکاره کانن

پرینترهای چهارکاره کانن از انواع دیگر پرینترهای تولید شده با این برند هستند که علاوه بر کپی، پرینت، اسکن، عملیات مربوط به فکس را نیز می‌توان با آنها انجام داد.

پرینترهای چندکاره کانن

پرینترهای چندکاره کانن در واقع همانند پرینترهای چهارکاره هستند با این تفاوت که در این پرینترها علاوه بر اینکه می‌توان از قابلیت پرینت، کپی، اسکن و فکس بهره برد، این امکان نیز برای کاربران فراهم می‌شود که بتوانند گوشی موبایل خود را به دستگاه وصل کنند و یا یک فلش مموری از طریق کابل usb به پرینتر متصل نمایند.

فروش پرینترهای چندکاره کاننانواع روش‌های فروش پرینترهای کانن

فروش پرینتر کانن با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که چهار مورد از مهم‌ترین روش‌هایی که به این منظور انجام می‌شوند، از قبیل زیر هستند:

فروش پرینترهای کانن به شکل نو

کسانی که به دنبال پرینترهای نو کانن باشند و بخواهند که این دستگاه را به شکل کاملاً آکبند و به صورت پلمب تحویل بگیرند، باید تقاضای خرید پرینتر کانن نو را داشته باشند که در تمامی مراکز فروش ماشین های اداری این گزینه امکان پذیر است.

فروش پرینترهای کانن به شکل استوک

پرینتر استوک کانن گزینه دیگری است که در حین خرید می‌توانید از آن استفاده کنید. پرینترهای استوک به سیستم‌هایی گفته می‌شود که بسته بندی آکبند و پلمب ندارند؛ بلکه این دستگاه‌ها در حین حمل و نقل دچار آسیب در بسته بندی شده‌اند و از وضعیت پلمب خارج گردیده‌اند؛ علاوه بر آن ممکن است که پرینترهای استوک کانن قبلاً توسط افراد دیگری مورد استفاده قرار گرفته باشند و به شکل دست دوم به شما ارائه گردند.

فروش پرینترهای کانن به شکل استوک

در تمامی این شرایط پرینترهای استوک قیمت کمتری دارند و با پرداخت یک دوم از هزینه چاپگرهای نو می‌توانید آنها را تهیه کنید که به این شکل به بودجه کمتری برای خرید پرینتر استوک نیاز خواهید داشت.

فروش پرینترهای کانن به شکل آنلاین

روش دیگری که برای فروش پرینتر کانن وجود دارند، فروش آنها به شکل آنلاین از طریق آنلاین شاپ‌ها و یا همان فروشگاه‌های اینترنتی است که اغلب فروشگاه‌های ارائه دهنده ماشین های اداری، امروزه از طریق وب سایت خود به شکل آنلاین نیز تجهیزات را در اختیار مردم قرار می‌دهند که این گزینه امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و باعث شده تا از راه دور و از شهرها و استان‌های مختلف بتوان از بورس ماشین های اداری در تهران برای خرید پرینتر اقدام کرد.

فروش پرینترهای کانن به شکل حضوری

متداول‌ترین روش برای فروش پرینترهای کانن، فروش حضوری است که اگر این گزینه را انتخاب کنید، باید به شکل حضوری به پرینتر فروشی مورد نظر خود و یا در خیابان ایرانشهر بورس ماشین های اداری تهران مراجعه کنید تا انواع تجهیزات و ماشین های مد نظرتان را تهیه نمایید.

فروش پرینترهای کانن به شکل حضوریکلام پایانی

فروش پرینترهای کانن در روش‌ها و مدل‌های مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. بر اساس مطالب مطرح شده خرید این نوع پرینترها از فروشگاه ماشین های اداری آرا می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد؛ زیرا تمامی اطلاعات هر مدل در وب سایت درج شده است و چنانچه به راهنمایی نیاز داشته باشید از طریق پشتیبانی می‌توانید از همکاران ما راهنمایی بگیرید و با آن‌ها در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که در حین خرید پرینتر بهتر است تا سعی کنید که سیستم را بر اساس نیاز خود تهیه کنید؛ یعنی اگر به قابلیت‌های مختلف یک پرینتر چهارکاره نیاز ندارید، بهتر است تا پرینترهای تک کاره را تهیه کنید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *