3 پرینتر برتر برای کافی نت در سال 2022

بهترین پرینتر مناسب برای کافی نت ها

آیا شما هم کافی نت دارید و می‌خواهید با کیفیت چاپ عالی رضایت مشتریان خود را جلب کنید؟ شما هم مشتریان ارزشمند خود را به دلیل عملکرد ضعیف چاپگر از دست دادید؟ شما آیا اطلاعاتی از پرینتر مناسب برای کافی نت را دارید؟

در این دنیای مترقی، کافی‌نت‌ها برای افرادی که فاقد فناوری خوب در خانه هستند، یک ضرورت است. در حالی که این یک تجارت سودآور است، شما به راحتی می‌توانید مشتریان خود را به دلیل خدمات ضعیف از دست بدهید، اما ما در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد.

امروز ما شما را در بهبود جنبه‌های چاپ و انتخاب بهترین پرینتر مناسب کافی نت با توجه به نیازتان کمک خواهیم کرد که هم رضایت مشتریان شما را جلب می‌کند و هم از نظر مالی بر شما سنگینی نمی‌کند.

در اینجا سه چاپگر وجود دارد که ممکن است برای کافی‌نت‌ها مناسب باشند:

 • چاپگر همه کاره بی سیم Canon Pixma TS3322
 • چاپگر لیزری تک رنگ فشرده برادر، HL-L2350DW
 • چاپگر بی سیم HP OfficeJet Pro 8035

پرینتر Canon Pixma یکی از بهترین و مناسب ترین چاگر برای کافی نت است، همچنین یک چاپگر فوق‌العاده است که دارای گزینه‌های اسکن و کپی نیز است. به علاوه، دارای اتصال بی سیم است.

اگرچه این یک چاپگر چند منظوره نیست، چاپگر Brother Compact یک سینی کاغذ بزرگ با 250 صفحه دارد. HP OfficeJet Pro یکی دیگر از پرینترهای بی سیم با عملکردهای زیادی مانند کپی، اسکن و فکس است. شما مشتریان گرامی می‌توانید تمام این چاپگرها را در پرینتر فروشی اینترنتی اداری آرا در شهر تهران با قیمت مناسب پیدا کنید.

چاپگرهای برتر برای نقد و بررسی کافی نت

چاپگر همه کاره بی سیم Canon Pixma TS3322

چاپگر Canon Pixma TS3322 می‌تواند یک پرینتر مناسب و حرفه‌ای برای کافی نت شما باشد. دارای چندین ویژگی مانند اسکن و کپی، همراه با چاپ است.

شما می‌توانید با یک سنگ دو پرنده را بکشید، زیرا این وسیله باعث صرفه جویی در هزینه و فضای کافی در کافی نت شما می‌شود.

این چاپگر از دو کارتریج ادغام شده با فناوری Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering (FINE) استفاده می‌کند که تصاویر عالی را ارائه می‌دهد که درجه بندی و دقت بیشتری دارند و مشتریان شما را راضی می‌کنند. علاوه بر این، تعویض تنها دو کارتریج نیز برای شما ارزان‌تر است.

پرینتر کانن مدل TS3322 مناسب کافی نتاین نوع از ماشین های اداری که تجربه مشتری را افزایش می‌دهد، دارای کنترل‌های ساده و صفحه نمایش LCD است که استفاده از چاپگر را برای همه آسان می‌کند.

نصب این چاپگر Pixma به آسانی پس از دانلود برنامه Canon Print بر روی گوشی شما انجام می‌شود که یکی از مزایای مهم این نوع از پرینتر مناسب برای کافی نت به شمار می‌رود.

اگر شما یا مشتریانتان نیاز به چاپ از تلفن یا رایانه لوحی دارید، نیازی به تحمل مشکل انتقال فایل‌ها به رایانه نیست. این دستگاه شگفت‌انگیز Canon دارای یک سیستم Wi-Fi قوی در داخل آن نصب شده است و چاپ و همچنین اسکن را می‌توان به راحتی به صورت بی سیم انجام داد.

ویژگی‌های برجسته شده

 • اسکن و کپی نیز با این چاپگر امکان‌پذیر است.
 • فناوری FINE چاپ‌هایی با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.
 • کنترل‌های ساده و صفحه LCD با استفاده از چاپگر آسان می‌شود.
 • چاپ و اسکن را می‌توان به صورت بی سیم انجام داد.

چاپگر لیزری تک رنگ فشرده برادر مدل HL-L2350DW

این نوع از پرینتر با برند برادر در رقابت چاپگرهای کارآمد پیشرو هستند که مناسب استفاده کردن از آن‌ها در کافی نت است. این چاپگرها برای چاپ با سرعت فوق‌العاده برنامه ریزی شده‌اند. این چاپگر، HL-L2350DW را انتخاب کنید که با سرعت شگفت‌انگیز 32 صفحه در دقیقه چاپ می‌شود.

ویژگی‌های کارآمد به همین جا ختم نمی‌شود. اگر مشتریان نیاز به چاپ در دو طرف کاغذ داشته باشند، نیازی به تعویض دستی طرفین ندارند.

این چاپگر لیزری می‌تواند به طور خودکار این کار را برای آنها انجام دهد تا زمانی که دستورالعمل‌های مناسب داده شود. این ویژگی‌های تولیدی می‌تواند مشتریان شما را بسیار خوشحال کند.پرینتر برادر مدل HL-L2350DW مناسب کافی نت

همه افراد برای چاپ اسناد یا گشت و گذار در اینترنت به کافی نت شما نمی‌آیند. برخی ممکن است برای چاپ دفترچه یا حتی کارت بیایند. از آنجایی که این پرینتر با انواع کاغذ، مانند کاغذ کارت و پاکت، سازگار و مناسب است، می‌توانید آن خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه دهید.

این پرینتر یک کارتریج تونر (TN760) با این چاپگر تک رنگ ارائه می‌دهد. این تونر می‌تواند تا 3000 صفحه را چاپ کند، دو برابر مقدار کلی که تونرهای معمولی می‌توانند چاپ کنند که اگر کافی نت شما تعداد زیادی پرینتر داشته باشد، این گزینه دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید و مناسب کافی نت شما است.

ویژگی‌های برجسته شده

 • سرعت چاپ شگفت‌انگیز 32 برگ در دقیقه.
 • قابلیت چاپ در هر دو طرف یک برگه به صورت خودکار.
 • سازگار با چندین نوع کاغذ
 • تونر TN760 می‌تواند تا 3000 صفحه را چاپ کند.

چاپگر بی سیم HP OfficeJet Pro 8035

پرینتر HP OfficeJet Pro 8035 که فضای بسیار کمی را در نوار اینترنت شما اشغال می‌کند، با طراحی جمع و جور و سبز رنگ و با استفاده از پلاستیک‌های بازیافتی ارائه می‌شود.

اگرچه سرعت چاپ 20 برگ در دقیقه از چاپگر Brother بیشتر نیست، اما از نظر سازگاری با رسانه عالی است.

این چاپگر جوهرافشان از طیف وسیع‌تری از رسانه‌ها پشتیبانی می‌کند که شامل برچسب‌ها، کاغذ با وضوح بالا و کاغذ عکس براق می‌شود. اگر کاربران شما برای چندین هدف مختلف چاپ می‌کنند، 8035 راه حل شماست.

علاوه بر این، چاپگر بی سیم چاپ سریع را روی سیستم Wi-Fi خود ترمیم می‌کند. ویژگی خود ترمیم اتصال صاف بین چاپگر و همه دستگاه‌های متصل را تضمین می‌کند و همچنین از گم شدن بسته‌ها جلوگیری می‌کند.

پرینتر اچ پی مدل OfficeJet Pro 8035 مناسب کافی نتبا کنار گذاشتن راحتی مشتری، این چاپگر HP OfficeJet می‌تواند برای کسب و کار کافی نت شما نیز عالی باشد. تا زمانی که بیش از 100 صفحه در ماه چاپ نمی‌شود، ثبت نام با HP Instant Ink به مدت 8 ماه جوهر رایگان برای شما فراهم می‌کند.

یکی دیگر از مزایای اینوع از پرینتر مناسب برای کافی نت ها این است که چاپگر دارای گواهینامه ENERGY STAR است و قبض برق نسبتاً کمتری خواهید داشت.

ویژگی‌های برجسته شده

 • طراحی جمع و جور و سبز باعث صرفه جویی در فضا می‌شود.
 • از طیف گسترده‌ای از رسانه‌ها، از جمله برچسب‌ها و کاغذ عکس براق پشتیبانی می‌کند.
 • وای فای خود ترمیم شونده اتصال روان به شبکه را تضمین می‌کند.
 • امکان ثبت 8 ماه جوهر رایگان با HP Instant Ink.

نتیجه گیری

مشتریان راضی روزهای طلایی را برای کسب و کار کافی نت شما به ارمغان خواهند آورد و بهترین راه برای جلب رضایت آنها ارائه خدمات بی عیب و نقص است.

پرینترها توسط تعداد زیادی از مردم استفاده می‌شود و پیدا کردن چاپگر مناسب برای برآوردن تمام نیازهای مشتریان شما می‌تواند مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه باشد.

پس از مرور صدها وب‌سایت و تجزیه و تحلیل هزاران پرینتر که صاحبان کافی‌نت‌های اینترنتی مانند شما را تحت تأثیر قرار داده‌اند، اما ما در این مقاله فهرست کوچکی از پیشنهادات خود را برای کمک به شما در انتخاب بهترین پرینتر مناسب برای کافی نت ارائه کرده‌ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز در زمینه خرید انواع پرینتر و مناسب کافی نت می‌توانید با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی اداری آرا در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

چه نوع پرینتر هایی مناسب کافی نت است؟

اکثر کافی‌نت‌ها از چاپگرهای جوهرافشان استفاده می‌کنند زیرا نسبتاً ارزان هستند و نگهداری از آنها آسان است. با این حال، برخی از صاحبان کافی‌نت‌ها ممکن است در صورت نیاز به چاپ سریع حجم زیادی از اسناد، چاپگرهای لیزری را انتخاب کنند.

از هر نوع چاپگری که استفاده می‌شود، مهم است که دستگاه‌ها به خوبی نگهداری شوند و جوهر یا تونر کافی داشته باشند تا مشتریان بتوانند اسناد خود را بدون مشکل چاپ کنند.

هزینه چاپگر چقدر است؟

بسته به نوع و ویژگی‌های چاپگر، قیمت می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، پرینترهای لیزری نسبت به پرینترهای جوهرافشان گران‌تر هستند.

چاپگرهایی با ویژگی‌های بیشتر، مانند اتصال بی سیم یا تغذیه خودکار اسناد، معمولاً هزینه بیشتری خواهند داشت. که ما در این مقاله به 3 نمونه از بهترین پرینتر مناسب برای کافی نت اشاره کردیم.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.