آموزش تعویض کارتریج لیزری رنگی HP CP1025

آموزش تعویض کارتریج پرینتر لیزری رنگی HP CP1025

در این مقاله ما نحوه تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025 را برای شما مشتریان و کاربران گرامی به صورت کامل و گام به گام توضیح خواهیم داد.

نحوه تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025

این نوع از کارتریج‌ها دارای رنگ‌های مختلفی از جمله مشکی، فیروزه‌ای، سرخابی و زرد است. شما همچنین برای خرید کارتریج نو می‌توانید به وب سایت فروشگاهی اداری آرا مراجعه کنید.

حال در ادامه مقاله مرحله به مرحله نحوه تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025 را آموزش خواهیم داد.

در مرحله اول دکمه روشن و خاموش دستگاه پرینتر را فشار دهید تا دستگاه روشن شود. از قبل درب کارتریج را از قبل ببینید، سپس در صفحه کنترل دستگاه دکمه کارتریج چاپ را فشار دهید تا هنگام چرخش کارتریج در داخل دستگاه بتوانید آن را تعویض نمایید.

نحوه نصب کارتریج پرینتر HP CP1025به این نکته مهم توجه داشته باشید که صبر کنید تا چراغ کارتریج چاپ چشمک زن و صدای چرخش کارتریج متوقف شود.

روشن و خاموش کردن پرینتر برای تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025حال در مرحله دوم درب کارتریج را همانند شکل زیر باز کنید. سپس دسته روی کارتریج را بگیرید و سپس کارتریج چاپگر را مستقیماً از دستگاه بیرون بکشید. حال کارتریج قدیمی را کنار بگذارید. سپس کارتریج نو را از بسته بندی خارج کنید.

باز کردن درب کارتریج برای کارتریج پرینتر HP CP1025نکته: کارتریج قدیمی را مجدداً در بسته‌ای قرار داده تا مجدد برای بازیافت ارسال شود.

در مرحله بعدی نو طرف کارتریج نو را بگیرید و سپس کارتریج را به آرامی تکان دهید تا تونر به طور مساوی در داخل کارتریج توزیع شود. به این نکته مهم توجه کنید که برای جلوگیری از آسیب دیدن کارتریج، از انتهای کارتریج بچسبید زیرا با تماس انگشت و غلتک کارتریج آسیب خواهد دید.

برداشتن کارتریج قدیمی برای تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025در گام بعدی نوار محافظ را از کارتریج نو جدا کنید. زبانه را در جعبه کارتریج چاپ قرار دهید تا برای بازیافت اقدام شود، سپس محافظ کارتریج را نیز جدا کنید.

در این مرحله از دسته کارتریج نو بگیرید و آن را در شکاف و جایگاه کارتریج قبلی در دستگاه پرینتر قرار دهید.

نکته: مطمئن شوید که برچسب رنگ روی کارتریج چاپ با برچسب رنگی در شکاف چرخ فلک مطابقت داشته باشد.

درب کارتریج چاپ را ببندید. وقتی درب کارتریج چاپ را می‌بندید، چراغ‌های کارتریج چاپ، آماده و توجه چشمک می‌زند. حداکثر سه دقیقه زمان بگذارید تا محصول کالیبره شود.

نحوه نصب کارتریج پرینتر HP CP1025حال دستگاه آماده چاپ است برای تست می‌توانید از دستگاه پرینتر hp خود یک نمونه اسناد را چاپ کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله تعویض کارتریج پرینتر HP CP1025 را توضیح دادیم شما هم می‌توانید به راحتی این مراحل را طی کرده و کارتریج نو را جایگزین کارتریج قدیمی در دستگاه پرینتر خود کرده باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مجرب اداری آرا در ارتباط باشید و یا سؤالات خود را در این زمینه از کارشناسان ما بپرسید، حتی برای خرید کارتریج لیزری رنگی HP CP1025 با قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌توانید از فروشگاه اینترنتی اداری آرا اقدام کنید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.