معرفی بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون

بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون

انواع بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون

امروزه پرینترهای جوهرافشان کاربردهای بسیاری دارد و نه تنها در ادارات و شرکت‌ها قابل استفاده است؛ بلکه در منازل و آتلیه‌های عکاسی هم این نوع از ماشین های اداری کاربرد دارد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی معرفی بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون می‌پردازیم.

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L1800

برای معرفی بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون می‌توان به چاپگر اپسون مدل L1800 اشاره کرد. این پرینتر تک کاره و رنگی است و برای چاپ عکس گزینه بسیار خوبی است و ۳۰ تا کاغذ کلاسه را جواب می‌دهد؛ ولی پورت اینترنت وایرلس ندارد و با استفاده از USB آن را می‌توان به کامپیوتر نصب کرد.

بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون مدل L1800این دستگاه ابعاد بزرگی دارد و فضای زیادی را اشغال می‌کند؛ ولی قابل استفاده برای روی میز هم هست. سرعت چاپ برای هم تصاویر سیاه و سفید و هم رنگی ۶/۲ برگ در دقیقه است. در هنگام خرید این نوع پرینتر ۶ عدد کارتریج رنگی ۷۰ میلیمتری هم هدیه داده می‌شود. این دستگاه برای اسناد و حجم کاری بسیار بالا مناسب است. برای مشاغل و کسب و کارهای با حجم کاری زیاد بسیار مناسب است.

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل ۱۵۰۰

یکی از بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون مدل ۱۵۰۰ است که قابلیت چاپ رنگی را دارد و در هر دقیقه ۱۶ صفحه را پرینت می‌کند و متناسب با همه سیستم‌های کامپیوتری است.

کیفیت چاپ آن ۱۴۴۰dpi۵۷۶۰× است و سایز کاغذ آن A3 است و روی CD وDVD هم پرینت می‌کند. از دوربین عکاسی هم می‌توان به صورت مستقیم عکس‌ها را چاپ کرد و دارای قابلیت وایرلس و پورت USB هم است که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اداری آرا که مرکز پرینتر فروشی در شهر تهران است به صورت آنلاین ارتباط و مشاوره بگیرید.

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L1300

یکی دیگر از بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون مدل L1300 است که تک کاره و رنگی است و سرعت پرینتر بسیار بالا است که ۱۷ صفحه رنگی و ۳۰ صفحه سیاه و سفید در هر دقیقه چاپ می‌کند. کیفیت چاپ آن بسیار بالا و حداکثر اندازه کاغذ آن A3 است. برای خرید پرینترهای جوهرافشان شما می‌توانید با شرکت ادارای آرا ارتباط برقرار کنید.

بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون مدل L1300پرینتر جوهرافشان مدل L805

این پرینتر یک دستگاه برای مصارف خانگی است و برای چاپ عکس بسیار مناسب است و تک کاره است. سرعت چاپ آن حدود ۵ برگ در دقیقه است و کیفیت و رزولوشن آن ۱۴۴۰dpi ۵۷۶۰× است.

دارای قابلیت اتصال به وای فای و پورت USB را دارد . ابعاد این دستگاه بسیار بزرگ است و برای روی میز مناسب نیست. نیاز به کارتریج ندارد؛ چون مخزن دارد و مخزن را می‌توان از جوهر پر کرد. این دستگاه جزو بهترین پرینترهای جوهرافشان است که عملکرد آن بسیار بالا است.

پرینتر جوهرافشان مدل L310

یکی دیگر از بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون مدل L300 است که برای چاپ عکس بسیار گزینه خوبی است و دارای مخزن جوهر است و سرعت چاپ آن بالا نیست و بیشتر برای مصارف خانگی کاربرد دارد و فقط با USB به کامپیوتر متصل می‌شود.

بهترین پرینترهای جوهرافشان مدل L310کیفیت چاپ و رزولوشن آن بالا است و برای چاپ عکس ۱۲ ثانیه زمان لازم است و از بهترین پرینترها در بازار است که برای خرید هر گونه پرینتر شما می‌توانید به سایت شرکت اداری آرا مراجعه کنید و قیمت‌ها را از نزدیک مشاهده کنید.

پرینتر جوهرافشان اپسون مدل P400

این مدل هم از بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون است که کیفیت چاپ آن عالی است و ۷ مخزن جوهر دارد و ترکیبات چاپ و رنگ آن بسیار عالی است و برای یک کار هنری بسیار گزینه خوبی است و دارای وایرلس و پورت USB است و قیمت آن ارزان است.

قیمت پرینتر اپسون

قیمت این پرینترها بسیار مناسب و پایین است ولی هزینه چاپ در این پرینترها بالا است. این پرینترها با اینکه کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارند؛ ولی قیمت آنها نسبت به پرینترهای دیگر ارزان‌تر است که به همین منظور شما می‌توانید به سایت شرکت اداری آرا مراجعه و نحوه خرید این دستگاه‌ها را مشاهده نمایید.

قیمت بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسونسخن پایانی

در این مقاله شما را با معرفی بهترین پرینترهای جوهرافشان اپسون آشنا کردیم که این پرینترها بسیار کاربردی هستند و افراد بسیاری از عملکرد این پرینترهای اپسون استقبال کرده‌اند که به همین منظور شما می‌توانید با فروشگاه اینترنتی اداری آرا در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.