مزایا پرینترهای جوهرافشان

مزایا پرینترهای جوهرافشان

همانطور که می‌دانید قبل از خرید هر چاپگر شما باید شناخت کافی از قابلیت‌های آن داشته باشید که با توجه به نوع کاربردی که دارند مزایا و معایب آن را بررسی کنید که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی مزایا پرینترهای جوهرافشان می‌پردازیم.

مزایا پرینترهای جوهرافشان

تکنولوژی پرینتر جوهرافشان

یکی از مزایا پرینترهای جوهرافشان تکنولوژی ساختاری این دستگاه است که با استفاده از صدها نازل کوچک جوهر بر روی صفحه کاغذ پاشیده می‌شود و یک تصویر یا متن را به وجود می‌آورد.

این قطره‌ها بسیار کوچک و حدود ۵۰ میکرون قطر دارند و با چشم قابل مشاهده نیستند و دارای جوهرهای سبز، قرمز، مشکی، زرد را اسپری و به رنگ‌های متنوع دیگر تبدیل می‌شوند. این اسپری هزاران نقطه به اندازه نوک سوزن می‌توانند روی یک صفحه به عکس یا متن تبدیل شوند.

کیفیت تصاویر

یکی دیگر از مزایا پرینترهای جوهرافشان کیفیت خوب تصاویر است که تکنولوژی این دستگاه امکان ایجاد نقاط جوهر را با کیفیت و دقت بالا و رزولوشن ۱۴۴۰×۱۴۴۰ نقطه در اینچ را ایجاد می‌کند و هر چه نقاط بیشتر باشد چاپ بهتر و کیفیت و گرافیک عکس بالاتر و بهتر می‌شود.

کیفیت تصاویر یکی از مزایا پرینترهای جوهرافشانرنگ تصاویر

یکی از بهترین مزایای این دستگاه رنگ تصاویر است که هر چه کیفیت آن بهتر باشد رنگ آن هم بهتر می‌شود. جوهر به کار رفته در این دستگاه باعث می‌شود که رنگ تصاویر واضح‌تر و روشن شود و تناژهای رنگی بسیار بالایی را ایجاد کند که به همین منظور شما می‌توانید به صورت آنلاین با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری آرا به عنوان یکی از بهترین مرکز پرینتر فروشی در شهر تهران ارتباط و در زمینه خرید این محصولات مشاوره بگیرید

سرعت

این پرینترها دارای سرعت بسیار بالا هستند؛ ولی نوع چاپ آنها به زمان بیشتری نیاز دارد؛ ولی احتیاج به گرم شدن ندارند و با روشن کردن دستگاه سریع شروع به کار می‌کنند.

هزینه اولیه کم

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایا پرینترهای جوهرافشان قیمت این دستگاه است که هم برای مصارف خانگی، اداری، کسب و کارها بسیار مناسب است و به علت اینکه این دستگاه دارای کیفیت و عملکرد بسیار بالایی است و به اصطلاح چند کاره است.

هزینه اولیه کم یکی از مزایا پرینترهای جوهرافشانهمچنین قیمت بسیار مناسبی دارد استقبال بسیار زیادی از این دستگاه شده است و قیمت آن نسبت به پرینتر لیزری بسیار ارزان‌تر است که برای اطلاع از قیمت پرینتر جوهرافشان فروشگاه آنلاین اداری آرا بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد.

اندازه کلی

این پرینتر بسیار کوچک و سبک است و فضای کمی را اشغال می‌کند و قابلیت چند منظوره دارد و بدون سر و صدا است و نسب به اندازه و سایز خود عملکرد بالایی دارد .

پرینترهای جوهرافشان برای چه مواردی مناسب هستند

عکاسی

یکی از مزایا پرینترهای جوهرافشان و این نوع از ماشین های اداری این است که بهترین کیفیت عکس را ارائه می‌دهد و با ارائه تصاویر خیره کننده و زیبا تا سایز A2 را چاپ می‌کند و اکثر کاغذهای عکاسی را مخصوصاً کاغذ عکاسی براق را جواب می‌دهد.

کسب و کارها

یکی دیگر از مزایا پرینترهای جوهرافشان این است که برای اکثر کسب و کارها و مشاغل کاربرد دارد؛ مانند کاربرد گرافیکی، بازاریابی، خانگی، پروژه‌های اداری و تجاری و گزینه بسیار مناسبی برای دفاتر و مشاغل مختلف است و به سادگی و راحتی کار می‌کند و بهترین پرینتر برای شما است.

مزایا پرینترهای جوهرافشان در کسب و کارهابرای خانواده‌ها

این دستگاه با توجه به اینکه وزن سبک دارد و کوچک است جزو پرینترهای خانگی محسوب می‌شود و بسیاری از خانواده‌ها و دانش آموزان می‌توانند از آن استفاده کنند. این پرینتر چند منظوره است و هم می‌توانید اسناد و مدارک خود را پرینت بگیرید و هم چاپ عکس‌های خانوادگی یا پروژه‌های مدرسه دانش آموزان را با این دستگاه انجام دهید.

خرید دستگاه پرینتر جوهرافشان

از مهم‌ترین مزایای این چاپگر قیمت مناسب آن است که به نسبت کارایی بالایی که دارد جزو بهترین دستگاه است و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است که به همین منظور شما می‌توانید به سایت فروشگاه آنلاین اداری آرا مراجعه و نحوه خرید این پرینترها را مشاهده نمایید.

مزایا و حرید پرینترهای جوهر افشانسخن پایانی

مزایا پرینترهای جوهرافشان را بیان کردیم که این پرینترها جزو پرینترهای چند منظوره هستند و از آن در اکثر مشاغل استفاده می‌شود که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری آرا در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این دستگاه‌ها اطلاع حاصل کنید.

امتیاز
[کل: 1 میانگین: 5]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.