راهنمای خرید انواع دستگاه فتوکپی

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی

فروشگاه اینترنتی اداری آرا یک تأمین کننده پیشرو در فروش انواع ماشین های اداری از جمله دستگاه‌های کپی و چاپگرهای تجاری، چاپگرهای تولیدی، چاپگرهای با فرمت بزرگ و چاپگرهای اداری است که در این مقاله شما را در زمینه خرید دستگاه فتوکپی راهنمایی می‌کند.

راهنمای جامع خرید دستگاه فتوکپی

کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری بر این باورند که تصمیم به خرید دستگاه کپی آسان نیست و باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. چیزی به نام دستگاه فتوکپی یک اندازه وجود ندارد.

هر کسب و کاری منحصر به فرد است که نیازهای چاپ هر کسب و کاری را منحصر به فرد می‌کند. هنگام خرید دستگاه فتوکپی، باید مواردی مانند چرخه کار، صفحات در دقیقه، اندازه کاغذ، وضوح چاپ، ظرفیت ورودی کاغذ، سهولت استفاده کلی، ویژگی‌های اتوماسیون و البته قیمت را در نظر بگیرید.

سرعت چاپ دستگاه فتوکپی

این ویژگی به شما می‌گوید که دستگاه با چه سرعتی کپی و چاپ می‌کند و به عنوان یکی از نکات مهم در راهنمای خرید دستگاه فتوکپی است.

به عنوان یک عدد یا صفحات در دقیقه بیان می‌شود، این معمولاً اولین نیازی است که هنگام خرید یک دستگاه فتوکپی دیجیتال جدید یا دستگاه چندمنظوره مورد بحث قرار می‌گیرد.

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی بر اساس سرعت چاپسرعت کپی نیز با حجم کپی (نگاه کنید به شماره دو) مرتبط است و دستگاه‌های سریع‌تر معمولاً حجم کپی بیشتری دارند.

یک دستگاه گروه کاری معمولی که برای اشتراک گذاری بین 3 تا 10 نفر طراحی شده است، معمولاً دارای سرعت چاپ 25-45 صفحه در دقیقه (ppm) است که دستگاه را در دسته بندی با حجم متوسط قرار می‌دهد.

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی حجم کپی

این عدد مربوط به تعداد صفحاتی است که در ماه دستگاه فتوکپی، چاپگر یا دستگاه چند منظوره برای پردازش طراحی شده است.

به طور کلی دستگاه‌های فتوکپی و پرینترهایی با سرعت کپی پایین‌تر برای پردازش تعداد کمتری از چاپ و کپی در ماه با افزایش حجم کپی نسبت به سرعت دستگاه طراحی شده‌اند.

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی بر اساس حجم چاپبرای سهولت درک، دستگاه‌های فتوکپی به‌جای پرداختن به تعداد واقعی، عموماً در دسته‌های حجمی دسته‌بندی می‌شوند. دسته‌بندی‌ها عبارت‌اند از SOHO (دفتر کوچک، دفتر خانگی) برای استفاده گاه به گاه، حجم کم، حجم متوسط، حجم بالا و چاپ حرفه‌ای.

هنگام خرید دستگاه فتوکپی سعی کنید میزان استفاده از دستگاه را تخمین بزنید و به درستی انتخاب کنید و این یکی از ویژگی‌ها در راهنمایی خرید دستگاه فتوکپی است.

قابلیت شبکه

به عنوان یک قاعده کلی، هنگام صرف مقدار قابل توجهی پول برای یک دستگاه اسناد دیجیتال، اکثر مردم به دنبال این هستند که تا حد امکان از مزایا و ویژگی‌های دستگاه بهره‌مند شوند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی دستگاه‌های تولید اسناد دیجیتال مانند پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی و MFD (دستگاه‌های چند منظوره) قابلیت ارتباط با شبکه کامپیوتری مشتریان است که یکی از راهنمای خرید دستگاه فتوکپی این گزینه است.

پس از اتصال به شبکه، دستگاه فتوکپی فروتن تبدیل به یک پرینتر شبکه، اسکن، سرور فکس و بسیاری موارد دیگر قدرتمند و با ویژگی‌های غنی می‌شود.

هنگامی که به عملکرد شبکه نگاه می‌کنید، باید در نظر بگیرید که از کدام سیستم عامل استفاده می‌کنید و همچنین چگونه می‌خواهید دستگاه در داخل شبکه قرار گیرد.

به عنوان یک قاعده کلی، تقریباً تمام ماشین‌های با حجم متوسط به بالا دارای عملکرد کامل شبکه به عنوان استاندارد هستند.

ویژگی‌های اسکن

یک دستگاه فتوکپی دیجیتال متصل به شبکه یا MFD (دستگاه چند منظوره) به طور کلی پلت فرم ایده آل برای استفاده به عنوان یک اسکنر شبکه غنی از ویژگی است.

با ظهور رابط‌های صفحه لمسی رنگی در بسیاری از دستگاه‌ها و سخت‌افزار پردازش داخلی برای رقابت با اکثر رایانه‌های رومیزی، اکثر دستگاه‌های اسناد دیجیتال اکنون می‌توانند مستقیماً روی دسکتاپ، ایمیل یا حتی مستقیماً به برنامه‌های تجاری کلیدی شما مانند Sage، Goldmine و بسیاری از آنها اسکن کنند.

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی بر اساس ویژگی اسکنبیشتر وقتی به دستگاه‌های MFD نگاه می‌کنید، در نظر بگیرید که چگونه ممکن است بخواهید از ویژگی‌های اسکن ماشین‌ها استفاده کنید و چه کارایی‌هایی ممکن است در فرایندهای تجاری شما پیدا شود.

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی بر اساس قیمت

همیشه یک عامل کلیدی در خرید هر کالایی است، با این حال تجزیه و تحلیل بازار نشان داده است که هنگام خرید راه‌حل‌های دفتر دیجیتال، قیمت همیشه برای بسیاری از مصرف کنندگان تمرکز اصلی نیست.

تعداد زیادی وب‌سایت فروش دستگاه‌های فتوکپی، چاپگر، اسکنر و MFD در وب موجود است، بنابراین از خرید کردن و دریافت قیمت‌های پارک توپ برای نوع دستگاهی که به آن علاقه دارید نترسید.

قیمت یک راه حل بالقوه را افزایش می‌دهد که با پیشرفت در دستگاه‌های فتوکپی دیجیتال مدرن، پرینترها، اسکنرها و دستگاه‌های چند منظوره، نه تنها ارزش سخت افزاری که برای آن پرداخت خواهید کرد، بلکه ویژگی‌های پیشرفته و قابلیت‌های گردش کار ذاتی در دستگاه‌های موجود است.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شد تا به صورت جامع و با راهنمایی کامل شما مشتریان گرامی را در زمینه خرید دستگاه فتوکپی مطلع کنیم.

همچنین شما می‌توانید برای رفع سؤالات خود در این زمینه با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی اداری در ارتباط باشید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
امیرحسین مهرابی جم
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.