مهمترین مزیت های کارتریج جوهر افشان

کارتریج

کارتریج جوهر افشان در مقایسه با کارتریج تونر لیزری مزیت هایی دارد که در این مطلب تلاش داریم تا به برخی از این مزیت ها اشاره کنیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی متنوع ترین مدل های خرید ماشین حساب پرداختیم. می توانید با مراجعه به مقالات قبلی، این مطلب را بخوانید.

کارتریج جوهر افشان چه مزیتی دارد؟

تنها تفاوت کارتریج جوهر افشان با تونر لیزری در موادی است که برای چاپ استفاده می کنند. کارتریج های جوهر افشان  شامل جوهر مایع می باشد و در چاپگرهای جوهرفشان استفاده می شود.

جوهر افشان

جوهر می تواند بر اساس رنگدانه ی نوع کارتریجی که خریداری می شود، عمل کند. بسیاری از چاپگرهای جوهرفشان بر اساس رنگدانه کار می کنند. این نمونه نسبت به دیگر رنگدانه ها صرفه ی اقتصادی داشته و هنگامی که قرار است عکس ها در رنگ های متفاوت چاپ شوند، قابلیت بی نظیری از خود نشان می دهند.

کارتریج جوهر افشان

از مزیت هایی که می تواند مشکل هم به شمار رود، ضدآب بودن جوهر رنگدانه است. مقاومت و پایداری زیادی نداشته و پس از 25 سال کاملا از بین می رود.  بسیاری از طراحان گرافیکی و عکاسان حرفه ای کارتریج جوهر افشان را نسبت به دیگر کارتریج ها ترجیح می دهند؛ چراکه متن و عکس را با وضوح و رنگ بیشتری چاپ می کنند. همچنین این محصول هم ضدآب و هم مقاوم در برابر اشعه های فرابنفش بوده و بیشتر می ماند.

مزایا

از مزیت های این کارتریج ها می توان به ارزان تر بودنشان اشاره کرد. چاپگرهایی که از این مدل کارتریج استفاده می کنند نیز ارزان هستند. اگر بیش از اندازه از این چاپگرها و کارتریج ها استفاده نشود، بدون مشکل می توانند سالها کار کنند.

کارتریج جوهر افشان به راحتی در چاپگرها می تواند تعویض شود و مانند کارتریج های تونر لیزری غیر قابل انعطاف نیستند.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.