مهمترین ویژگی های کارتریج تونر لیزری

کارتریج تونر لیزری

آیا به دنبال کارتریج هستید؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین کارتریج تونر لیزری و چاپگر را انتخاب کنید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب از خراب شدن کارتریج و پرینتر جلوگیری کنیم، به سایت مراجعه نمایید.

مزایا و معایب کارتریج تونر لیزری

کارتریج تونر لیزری با چاپگرهایی که از جوهر استفاده می کنند، چند تفاوت عمده دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. چاپگر لیزری سیستمی است که از اشعه ی لیزری استفاده می کند تا بر درام عمل چاپ کردن را انجام دهد. این لیزر، نوری را تولید می کند که قدرت آن برای تغییر دادن بار الکتریکی بر درام، کافی است.

اما تونر پودر به خصوصی است که متشکل از دو ترکیب کربن و پلیمر می باشد. در فرآیند انتقال تونر، هم حرارات و هم فشار رخ می دهد. چاپگرهای لیزری سریع ترین و بهترین چاپگرهای حال حاضر می باشند. می توایند در سایت، برخی از این کارتریج ها را مشاهده نمایید.

مزایای استفاده از کارتریج تونر لیزری

این کارتریج ها مزایای بسیاری دارند. از جمله ی این مزایا می توان به چاپ سریع اشاره کرد که بهترین و جدیدترین تکنولوژی است. تکنولوژی لیزر بیشتر از جوهر کارایی و مزیت دارد. همین لیزر باعث می شود تا چاپگرها سریع تر چاپ و بیشتر عمر کنند. شما بعد از چاپ می توانید تونر را خاموش کرده و با این کار به چاپگرهای خود استراحت دهید. همچنین تونرها عکس های با کیفیت و بهتری نسبت به چاپگرهای جوهری، می سازند.

کارتریج

معیاب تونرها

برای استفاده از تونرها می بایست فضای زیادی را خالی نگه دارید. تونرها می توانند دوباره پر شوند اما این کار مقداری سخت است و اگر بخواهید خودتان این کار را کنید، کثیف کاری هم دارد.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی کارتریج تونر لیزری برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.