از خراب شدن قطعات کارتریج و پرینتر جلوگیری کنیم

قطعات کارتریج

قطعات کارتریج و پرینتر نیاز به مراقبت دارند تا برای مدت طولانی و بهتر کار کرده و بازدهی خوبی داشته باشند. اگر این مطلب را دنبال کنید متوجه خواهید شد که برای خراب نشدن قطعات کارتریج و پرینتر باید چه کرد. همچنین می توانید برای خواندن مطلب از کارتریج تونر لیزری بیشتر بدانیم، به سایت مراجعه نمایید.

محافظت از قطعات کارتریج و پرینتر

از وقتی که پرینترها بیشتر در دسترس قرار گرفتند، آمدن کارتریج و تونرهای فیک و تقلبی به بازار بیشتر شده است. اما استفاده از این جوهر ها و تونرهای تقبلی چه آسیبی به قطعات کارتریج و پرینتر می زند؟

آسیب به محیط زیست

تحقیقات نشان داده که کار این کارتریج های تقبلی آخر سر به زباله دانی ها ختم می شود. اگر شما نگران این هستید که محیط های زیستی مثل دریا، رودخانه ها، جنگل یا کوه ها پر از آشغال ها و زباله های پلاستیکی نشود، پس باید نگران استفاده از کارتریج و تونرهای تقلبی باشید، چون آخر و عاقبت آنها در زباله دانی هاست! بسیاری از شرکت های کارتریج و تونرها خدمات پس از فروش و تعمیرات و یا بازیافت کارتریج های خالی را ندارند. کارخانجاتی که کار بازیافت را انجام می دهند، فقط 30 درصد از کارتریج و تونرها را بازیافت می کنند حال آنکه مابقی آنها به زباله دانی ها، انتقال می یابد.

کارتریج

آسیب جدی به پرینتر شما

گزارشی از متخصصین و تکنسین های پرینتر ارائه شده که از 71.231 پرینتری که آنها در سال سرویس می کنند، 28% آنها به خاطر کارتریج تقلبی، که باعث خراب شدن جوهرو آسیب به پرینتر می شود، دچار مشکل شده اند.

بدون ضمانت

خراب شدن پرینترها به دلیل استفاده از کارتریج و تونرهای تقلبی باعث خراب شدن پرینتر می شود که اگر بخواهید آن را با گارانتی و ضمانت دوباره تعمیر کنید، به دلیل خراب شدن با استفاده از مواد تقلبی و آسیب به قطعات کارتریج و پرینتر، شامل گارانتی و ضمانت نمی شوند.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.