هرآنچه که باید درباره ی کارتریج جوهر افشان بدانید

کارتریج

در این مطلب می خواهیم درباره ی کارتریج جوهر افشان و هرآنچه که نیاز است تا بدانید، خواهیم گفت. برای دیدن محصولات کارتریج ما می توانید به سایت مراجعه کرده و از آنها دیدن کنید.

چه کنیم تا کارتریج جوهر افشان بیشتر عمر کند؟

از بولد کردن و بزرگ کردن اندازه ی حروف خودداری کنید. انجام این کارها باعث می شود تا کارتریج جوهر افشان بیشتری استفاده کنید، بنابراین با کوچک نگه داشتن اندازه ی متن و کلمات، جوهر بیشتری را ذخیره کنید. بعضی از فونت های جوهری که استفاده می شود، آریال و کوریر جدید هستند. برای ذخیره ی بیشتر کارتریج جوهر افشان، فونتی را دانلود کنید که 20% کمتر از جوهر با دایره های سفید در هر کراکتر، استفاده می کند.

پیش از پرینت، غلط گیری و تصحیح کنید.

پیش از پرینت اسناد و متونی که می خواهید، آنها را حتما غلط گیری کنید تا یک پرینت دیگر را به جان نخرید.

تنظیمات پرینتر را تغییر دهید.

پرینترها به طور پیش فرض و پیش از خروج از کارخانه ها، بر جوهر گوزل تنظیم شده اند. خوشبختانه، تغییرات تنظیمات بسیار آسان و راحت است. فقط کافی است تنظیمات پیش فرض را به روز رسانی کنید.

تنها آنچه را که می خواهید پرینت کنید.

می خواهید مقاله یا دستور عملی را به صورت آفلاین پرینت کنید، ولی می خواهید تمامی عکس ها و تبلیغات روی برگه نشان داده نشوند؟ به سایت printwhatyoulike.com بروید، URL صفحه ی مورد نظرتان را وارد کنید و بعد از آن به راحتی هر آنچه را که دوست ندارید با یک کلیک ساده، حذف کنید.

کارتریج جوهر افشان

از پیش نمایش پرینت استفاده کنید:

تا کنون شده است که مطلبی را پرینت کنید و متوجه شوید، مطلب دلخواهتان اندازه ی برگه نیست؟ برای جلوگیری از چنین اتفاق های وحشتناکی، فقط کافی است پیش از پرینت “پیش نمایش پرینت” را بزنید و می توانید هر موضوعی را پیش از پرینت کردن، تصحیح کنید و از هدر رفتن کارتریج جوهرافشان، جلوگیری نمایید.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.