از کارتریج تونر لیزری بیشتر بدانیم

تونر لیزری

در این مطلب از چگونگی کارکرد کارتریج تونر لیزری و خرید بهترین نمونه ی آن صحبت خواهیم کرد. مسئله ای که برای چاپ عکس و مطالب، بسیار مهم و حائز اهمیت است. در صورت علاقه مندی می توانید برای خواندن مطلب عوامل موثر در خرید ماشین حساب، به سایت مراجعه کرده و آن را بخوانید.

کارکرد های کارتریج تونر لیزری

چاپگرها چه می کنند؟ خب آنها آنچه را که بر صفحه ی شما باشد،چاپ می کنند. اما برخلاف آنچه که فکر می کنید کارتریج تونر لیزری مدرن هنگام چاپ از جوهر استفاده نمی کنند. پس کارتریج لیزری چگونه کار می کند؟

چگونه کارتریج تونر لیزری کار می کند؟

درحالیکه چاپگرهای لیزری تا حدودی به لیزرها وابسته هستند، این کار الکتریسیته ی ساکن است که همه ی کارهای جادویی را انجام می دهد.

آماده سازی برای چاپ

یک چاپگر از بخش های متعددی ساخته شده است. چاپگرها هنگام چرخاندن ظاهر طبل چاپگر لیزر می افکنند. طبل بار مثبت دارد، اما لیزر مواردی را که با آن می آید، خارج می کند و عکس را با بار منفی تحویل می دهد. در اینجاست که لیزر عکس یا اسنادی را که می خواهید با کیفیت مورد نظرتان، تحویل می دهد.

در اینجا چاپگر طبل را نه با جوهر که با پودر، می پوشاند. این پودر شامل دو ماده است: یکی رنگدانه و دیگری پلاستیک. رنگدانه رنگ را تامین می کند درحالیکه پلاستیک برای چسباندن رنگ به کاغذ، کار می کند. این ترکیب که تونر نام دارد، در ترکیب چرخانشی قیف نامیده می شود.

کارتریج

کارتریج لیزری

زمانی که شما کارتریج لیزری می خرید، شما بیشتر از یک ظرف پودر، نصیبتان می شود. بعضی از چاپگرها شامل مونتاژ طبل، قیف و ظاهر کننده ی عکس تونر با یک جا به جایی ساده ی کارتریج، می شود. امیدواریم از مطلب کارتریج تونر لیزری، راضی بوده باشید. در آینده از این کالا بیشتر خواهیم گفت.

امتیاز
[کل: 0 میانگین: 0]
modir
قیمت روز محصولات فروشگاه اداری آرا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.